Choď na obsah Choď na menu
 JESSICA BIEL

8/2008
Rifle a tričko - obľúbená kombinácia, ktorá nič nepokazí. Pri pohľade na hollywoodske celebrity toto pravidlo určite neplatí všeobecne.

Bije sa so psami?

Mladá herečka JESSICA BIEL (25) v spoločnosti rada oslňuje nádhernými róbami, no v súkromí vyzerá, akoby ju psy potrhali! S obrovskými "vetrákmi" na kolenách má od imidžu pravej dámy poriadne ďaleko


.

Nemá zadok!

Viac ako jemná a vcelku vkusná trhlinka na útlom kolene KATE MOSS (34) nás zaujal pohľad na topmodelkin neexistujúci zadok, ktorý ešte viac zdôraznila nevhodne zvoleným strihom džínsov.

Cirkusantka Eva

Voľné džínsy sú v Hollywoode obrovským hitom a celebrity sa priam pretekajú, ktorá si zoženie unikát najširšieho strihu. Ani herečka EVA MENDES (33) nezaháľala a ulovila si tieto parádne zvony. Čo na tom, že v kombinácii s prúžkovaným tričkom pripomína klauna?

Dokonale nemožné

Tá sa vie zohyzdiť! Herečka MISCHA BARTON (22) sa na nákupy vybrala v otrasných neforemných džínsoch pripomínajúcich tehotenské nohavice. Čudesný strih jej vôbec nesedí a úplne deformuje jej dobrú postavu.

Chcela stará mladou byť

Tričko s mačičkou Hello Kitty, potrhané džínsy a bufy: hviezda seriálu Zúfalé manželky NICOLLETTE SHERIDAN (44) zrejme celkom zabudla, koľko má rokov, a na prechádzku sa vystrojila ako tínedžerka.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

:D:D

(Petra, 16. 5. 2011 15:24)

stava sa...:D volakto sa nevi oblict nevadi :D:D

grrrrrrr

(lol, 4. 3. 2010 18:18)

no fakt na zaplakanie

tedaa

(chinese-girl, 27. 12. 2009 22:00)

huste-ta skandaly riadne,by som nepovedala

218

(lenka , 30. 5. 2008 21:17)

hrozné